RECEPCE 720 994 550    POLOHA Havlíčkova 5624/34b, Jihlava

Mohlo by Vás zajímat

Návštěvy od 24.8.2021

Do školy??? My chceme ještě prázdniny!!! Nové fotky

Kuželkový turnaj 5. 8. 2021


Zobrazit vše

Domov Stříbrné Terasy

Domov Stříbrné Terasy je situován do blízkosti fungujícího centra města a umožňuje seniorům zůstat součástí aktivního života. Řešení Domova  zajistí klientům potřebný  kontakt s rodinou v soukromí vlastního pokoje, zároveň  poskytne i pocit domova.

Program Domova  umožňuje klientům rozvíjet nejrůznější aktivity. Přízemí Domova tvoří společenská  místnost, která zároveň plní funkci jídelny s možností  venkovního posezení. Prostory jídelny jsou rozděleny mobilními příčkami pro terapie a volnočasové aktivity. K duchovnímu prožitku je k dispozici kaple s dveřmi s křišťálovými průhledy propouštějící denní světlo. Z kaple je možný výstup na otevřenou terasu s výhledem do areálu. V úrovni 2. NP se ocelovou lávkou senioři mohou dostat do parku se zahradou.

Spojení  historie a současných technologií otevírá seniorům novou možnost kvalitní pečovatelské služby v tradičních prostorách. Domov Stříbrné Terasy poskytuje jedno a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením pro 75 klientů. Celý Domov  je řešen bezbariérově. Na každém patře počítáme se společnými prostory, místem pro kontakt s personálem a centrální koupelnou s asistovanou hygienou pro handicapované klienty. Pro handicapované klienty je zajištěno stravování přímo na pokoji. O zdravotní péči klientů se stará přilehlý Lékařský dům, kde se pro klienty Domova  otevírá vlastní ambulance a rehabilitační prostory. Díky propojení těchto budov je zajištěn kontakt lékaře a klienta. Projekt Domova  splňuje požadavky klientů i personálu, je určen prioritně občanům Jihlavy a reprezentuje moderní způsob poskytování pečovatelské služby pro aktivní stáří.
– Vaše místo pro život.
 
                        Zhlédněte film, který o životě v Domově Stříbrné Terasy natočila                             na jaře 2014 jako maturitní práci studentka Střední umělecké                             školy grafické v Jihlavě Gabriela Hanková:


Zhlédněte film, který o životě v Domově Stříbrné Terasy natočila na jaře 2014 jako maturitní práci studentka Střední umělecké školy grafické v Jihlavě Gabriela Hanková:

Kontaktní spojení

Domov Stříbrné Terasy


provozovatel:
DS Stříbrné Terasy o.p.s.
Havlíčkova 5624/34b, 586 01 Jihlava
IČ: 28274466
ID dat. schránky: 68yqevk
GPS: 49°24’11.236″N, 15°35’20.973″E

Podílí se na projektu
© Domov seniorů Stříbrné terasy 2021 | realizace 3nicom websolutions s.r.o.