RECEPCE 720 994 550    POLOHA Havlíčkova 5624/34b, Jihlava

Mohlo by Vás zajímat

Když začíná podzim

Prosečkiáda: soutěže, setkání a sr.. legrace:)

Na dechovky s úsměvem


Zobrazit vše

Domov Stříbrné Terasy

Domov Stříbrné Terasy je situován do blízkosti fungujícího centra města a umožňuje seniorům zůstat součástí aktivního života. Řešení Domova  zajistí klientům potřebný  kontakt s rodinou v soukromí vlastního pokoje, zároveň  poskytne i pocit domova.

Program Domova  umožňuje klientům rozvíjet nejrůznější aktivity. Přízemí Domova tvoří společenská  místnost, která zároveň plní funkci jídelny s možností  venkovního posezení. Prostory jídelny jsou rozděleny mobilními příčkami pro terapie a volnočasové aktivity. K duchovnímu prožitku je k dispozici kaple s dveřmi s křišťálovými průhledy propouštějící denní světlo. Z kaple je možný výstup na otevřenou terasu s výhledem do areálu. V úrovni 2. NP se ocelovou lávkou senioři mohou dostat do parku se zahradou.

Spojení  historie a současných technologií otevírá seniorům novou možnost kvalitní pečovatelské služby v tradičních prostorách. Domov Stříbrné Terasy poskytuje jedno a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením pro 75 klientů. Celý Domov  je řešen bezbariérově. Na každém patře počítáme se společnými prostory, místem pro kontakt s personálem a centrální koupelnou s asistovanou hygienou pro handicapované klienty. Pro handicapované klienty je zajištěno stravování přímo na pokoji. O zdravotní péči klientů se stará přilehlý Lékařský dům, kde se pro klienty Domova  otevírá vlastní ambulance a rehabilitační prostory. Díky propojení těchto budov je zajištěn kontakt lékaře a klienta. Projekt Domova  splňuje požadavky klientů i personálu, je určen prioritně občanům Jihlavy a reprezentuje moderní způsob poskytování pečovatelské služby pro aktivní stáří.
– Vaše místo pro život.
 
                        Zhlédněte film, který o životě v Domově Stříbrné Terasy natočila                             na jaře 2014 jako maturitní práci studentka Střední umělecké                             školy grafické v Jihlavě Gabriela Hanková:


Zhlédněte film, který o životě v Domově Stříbrné Terasy natočila na jaře 2014 jako maturitní práci studentka Střední umělecké školy grafické v Jihlavě Gabriela Hanková:

Kontaktní spojení

Domov Stříbrné Terasy


provozovatel:
DS Stříbrné Terasy o.p.s.
Havlíčkova 5624/34b, 586 01 Jihlava
IČ: 28274466
ID dat. schránky: 68yqevk
GPS: 49°24’11.236″N, 15°35’20.973″E

Podílí se na projektu
© Domov seniorů Stříbrné terasy 2022 | realizace 3nicom websolutions s.r.o.